AlkoMasters – co da nam nowa gala sław w internecie?

Popularność internetowych gali nie słabnie. Znana wszystkim FAME MMA dalej się rozwija i przyciąga do siebie coraz więcej sław, do tego organizuje dziś mniejszą ligę. Nie tak dawno temu powstały kolejne federacje zajmujące się walkami typu freak, takie jak High League czy Elite Fighters, które również zbierają w swoje szeregi znane twarze. Wydawać by się więc mogło, że nic internautów już nie zdziwi, ale wtedy na scenie pojawiają się AlkoMasters.

Formuła MMA nie jest dla każdego. Wiele osób nie jest zainteresowany walką w oktagonie, ewentualnymi urazami i wielomiesięcznymi treningami. Wydaje się, że naprzeciw takim gwiazdą wychodzą twórcy nowej federacji, AlkoMastres. Jak sama nazwa wskazuje, w tego typu walkach nie będą ważne mięśnie, ilość godzin spędzonych na treningach albo kondycja, ale alkohol. Wydaje się, że gala ma opierać się na piciu do upadłego i to raczej w dosłownym sensie. Na razie nie wiadomo na jej temat zbyt dużo. Znamy jednak kilka nazwiska, a w zasadzie ksywki części zawodników. Na pierwszej gali zobaczymy między innymi znanego YouTubera Kruszwila, Dona Kasjo, Daniela Magicala, a także Ewelonę. Wygląda więc na to, że gala ma całkiem spory biznes i chce urządzić dla widzów całkiem bogate widowisko.

AlkoMastres to na razie bardzo tajemnicza inicjatywa. Na ich stronie widnieje bardzo niewiele informacji, ale twórcy zadbali o to, żeby zapewnić widzów, że uczestnicy będą mieli do dyspozycji fachową opiekę lekarza. A to oznacza, że zawody alkoholowe mają być naprawdę mocne. Nie wiadomo niczego na temat zasad rozgrywek, ale mają się pojawić na stronie w niedługim czasie. Jedyne, co wydaje się pewne, to kategorie wagowe i jak wiele osób przewiduje, do takiej gali lepiej przytyć, bo im więcej się waży, tym większa może być tolerancja na alkohol. Wielu obserwatorów rozpoczęło już swoje spekulacje. Sądzi się, że gala nie będzie polegała tylko na piciu, ale także na wykonywaniu zadań pod wpływem. To może zapewnić lepszą rozgrywkę, ale także zmusić uczestników do picia z głową.

Pewne jest, że AlkoMasters wzbudziły ciekawość widzów. Pozostaje tylko czekać, aż reszta nazwisk się ujawni i pojawią się zasady. Bez nich ciężko jest powiedzieć, czy gala będzie miała jakiś potencjał na przyszłość. Może skończy się na jednym wielkim patostreamie, a może zawodnicy pokażą całemu światu, że zawody w piciu będą ciekawą odskocznią od coraz popularniejszych gal skupiających się na walkach w formule MMA.

1 komentarz

Dodaj komentarz